Haber

Özdağ’ın partililerle gittiği İstanbul’daki tarihi mekanda tartışma! İşten önemli “Provokasyon” çıkışı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Üsküdar’da vatandaşlarla bir araya geldi. Akşam saatlerinde Çengelköy’deki Tarihi Çınaraltı’na giden Özdağ ve beraberindekiler, mekanda vatandaşlarla tartıştı.

TARAFLARIN İDDİASINA UZAYDAN CEVAP

Sosyal medyada paylaşılan videolarda, Zafer Partisi üyelerinin Çengelköy’deki ‘Tarihi Çınaraltı’ kafesine herhangi bir bağlantı gösterilmeden sokulmadığı iddia edildi. Bu iddia, Çengelköy Tarihi Çınaraltı tarafından yapılan açıklamayla yalanlandı.

“ZORLAYICI BİR TUTUMLA GİRMEYE ÇALIŞTILAR”

Çengelköy Tarihi Çınaraltı’ndan yapılan açıklamada, “Ümit Özdağ bey ve Zafer Partili kalabalık bir grup işletmemize gelerek zorlayıcı bir şekilde içeri girmeye çalışmış, bazı müşterilerimizle tartışarak tedirginlik yaratmıştır. durumdan rahatsız oldular.”

“İŞİMİZ SİYASİ GÖSTERİLERLE PROVOKASYONA MARUZ KALIYOR”

Tarihi Çınaraltı’nın tam açıklaması şöyle; “Ümit Özdağ Bey ve Zafer Partisi’nden kalabalık bir grup tesisimize gelerek mekan sahibi tarafından el sıkışılarak nazikçe karşılandılar. Propaganda yapmalarına izin verilmesine rağmen kalabalık saldırgan ve saldırgan bir tavırla içeri girmeye çalıştı. durumdan rahatsız olan ve tedirginlik yaratan bazı müşterilerimizle tartışmışlardır. Öncelikle dışarıdan yiyecek getirilmesine izin vererek Çengelköy esnafının ortak salonu olarak çalışmakta, ırk, mezhep, mezhep, siyasi görüş ayrımı yapmaksızın Türk örf ve adetlerine uygun olarak müşterilerini ağırlamakta ve ağırlamaktadır. Ümit Özdağ Bey ve çevresindeki Zafer Partisi üyelerinin işletmemizin ticari imajını zedeleyen ve Türk adetlerine uymayan davranışlarını esefle kınıyoruz.”

karpuzluhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu