Haber

Demet Akalın’dan Dilan Polat açıklaması: Bazı şeyleri hissettiğimde uzaklaştım

Vergi kaçakçılığı, yasa dışı bahis, resmi evrakta sahtecilik, kara para aklama gibi birçok suçtan soruşturulan ve tutuklanan Dilan Polat ve eşi Engin Polat ile ilgili müzisyen Demet Akalın’dan açıklama geldi.

Mütevazı bir yaşam süren ve doğum fotoğrafçısı olan Dilan Polat, bir süre Demet Akalın’la da çalıştı.

‘GÜLŞEN’E GÖTÜRDÜM’

‘Demet ve Jess’le Konuşalım’ programında Dilan Polat ile ilişkisini neden sonlandırdığını anlatan Demet Akalın, “Esra Balamir Dilan Polat’ı bana getirdi. Fotoğraf çektirmek için. Ben de Gülşen’e fotoğraf çektirmek için götürdüm. Oğlum, sahne fotoğraflarımızı çekerdi. “Eşiyle gelirdi. Dilan öyle bir kız değildi” dedi.

Akalın, ifadesinde, “Sonra bazı şeyleri hissettiğim için uzaklaştım. Benimle ve Hira ile dalga geçen görüntüler yaptı ve benim için iş burada bitti. İnanın onu o şekilde dizide izleyince üzüldüm. Sabah!” Şu cümlelere yer verdi:

GÖZALTINDA

Bir zamanlar doğum fotoğrafçısı olan Dilan Polat, sosyal medya fenomeni olarak şöhretine başladı ve son dönemde patronluğa dönüştü. Kısa sürede büyük bir servete sahip olan Polat çifti ve yakınları, aşırı harcamaları ve lüks yaşamlarıyla dikkat çekti. Zenginlikleri ve gösterişleriyle dikkat çeken Dilan Polat ve eşi Engin Polat, haklarında başlatılan soruşturma kapsamında kaçtıkları şüphesiyle dün gece gözaltına alındı.

haberakyurt.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu